Soğuk Lipoliz

soguk-lipoliz

Hareketsiz yaşam, sağlıksız ve düzensiz beslenme gibi nedenlerle kişilerde istenmeyen yağlanmalar oluşur. Bu yağlanmalar genellikle orantısız bir şekilde vücudun çeşitli bölgelerinde yoğunlaşır. Genellikle liposuction işlemine başvurularak bu yağlanmadan kurtulabilmek mümkündür. Fakat teknolojinin tıp alanında da gelişmesi ile soğuk lipoliz işleminden de faydalanılır. Bu işleme yağ hücrelerinin kristalize edilerek soğutulması ve dondurulması işlemidir. Dondurulan yağ tabakaları vücut tarafından yakılır ve hayal edilen bölgesel incelmeye kavuşma sağlanır.

Soğuk Lipoliz Nedir?

Soğuk lipoliz işlemi bölgesel yağlanmaların dondurulması işlemidir. Dondurulan yağlar vücudun çalışmasını ve doğal yollardan bu yağları eritmesini destekler

Soğuk Lipoliz Fiyat?

Soğuk lipoliz işlemi hastaneden hastaneye ve klinikten kliniğe göre değişim gösterir. Ayrıca alacağınız seansın miktarına göre de artıp azalabilir. En doğru bilgi için yakınınızda ki bir merkezden bilgi alabilirsiniz.

Soğuk Lipoliz Ne İşe Yarar?

Bölgesel zayıflama ihtiyacı olan kişilerde incelme sağlar. Bu işlemde yağlar dondurulur ve saha sonrasında kendiliğinden yakılır.

Soğuk Lipoliz Cihazı Fiyatları?

Soğuk lipoliz cihazının fiyatları 80.000 Türk Lirası ile 150.000 Türk Lirası arasında değişiklik göstermektedir.

Soğuk Lipoliz Can Yakar Mı?

Soğuk uygulama esnasında ciltte uyuşukluk ve hissizlik gerçekleştiğinden dolayı herhangi bir acı ve ağrı vermemektedir.

Soğuk Lipoliz Çeşitleri?

Lipolliz çeşitleri arasında soğuk lipoliz ve vakumlu lipoliz isimli işlemler yer almaktadır.

Soğuk Lipoliz Sonrası Yapılması Gerekenler?

Beslenme şekline dikkat edilmeli, ağır ev işlerinden kaçınılması gerekir. Bol su içmek ihmal edilmemeli ve vücudu sıkan kıyafetler tercih edilmemelidir.

Soğuk Lİpoliz İle Kaç Kilo Verilir?

Soğuk lipoliz ile ayda 2-3 kilogram verebilmek mümkündür.

Soğuk Lipoliz Kimlere Yapılmaz?

Soğuk lipoliz işlemi göbek fıtığı olan hastalarda, ürtikeri olan hastalarda, şeker, kanser ve AIDS’li hastalarda yapılması uygun görülmez.

Soğuk Lipoliz Morarması?

Bölgesel yağlarından kurtulmak isteyen kişilere uygulanan soğuk lipoliz işlemi sonrasında morarma gibi zararsız bir yan etki görülmesi normaldir.

Soğuk Lipoliz Ödem Yapar Mı?

Soğuk lipoliz işlemi sonrasında genellikle 3-5 gün içerisinde kendiliğinden geçebilen ödemler meydana gelmektedir. Bu durum gayet normaldir ve herhangi bir sakıncası bulunmaz.

Soğuk Lipoliz Sonrası Şişlik?

Ödem ile birlikte şişlikler görülebilir fakat çok kısa bir süre içerisinde kendiliğinden geçebilir.

Soğuk Lipoliz Zararlı Mı?

Soğuk lipoliz işlemi FDA onaylı olduğundan dolayı herhangi bir sarkma yapmaz ve görüşlen bir zararından bahsedilmemiştir.

Soğuk Lipoliz Kalıcı Mı?

Soğuk liopliz oldukça etkili ve zararsız bir tekniktir fakat kalıcılığı mümkün değildir. Tekrar ihtiyaç duyulabilmektedir.


Soğuk Lipoliz hakkında yapılan yorumlar
Yorum Yap (Değerli yorumlarınızı bizden esirgemeyiniz.)
Kimseyle mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

Soğuk Lipoliz