Lazerle Dövme Silme

lazerle-dovme-silme

Dövmeler, özellikle genç yaşta ki kişilerin büyük heyecanla ve tutkuyla yaptırdıkları, kendileri için derin mana içeren çeşitli resim, yazı ve semboller olarak karşımıza çıkar. Bazı dövmeler tercihe göre geçici olur iken, çoğunlukla kalıcı özellik taşıyan dövmeler tercih sebebidir. Fakat zamanla, özellikle yaş ilerledikçe kişiler için eski anlamı taşımayan dövmeler sıkıcı hale gelebilir. Ya da bazen iş alımlarında, vücutta dövme olması negatif bir etki yaratabilir. Bazen de o zaman olmayan fakat zamanla çeşitli nedenlere bağlı olarak alerjiler dövme yaptırılan bölgede gözlemlenir. İşte bu noktada çeşitli uygulama merkezlerinde lazerle dövme silme işlemi hakkında pek çok soru kafalarda oluşur. Bizler de bu soruların yanıtlarını sizler için araştırdık. Keyifli okumalar

Lazerle Dövme Silme Fiyatları Nelerdir?

Lazerle dövme silme işlemi uygulamak istediğiniz estetik merkezine, estetik merkezini ücretlendirme politikasına, dövmenin şekil ve boyutuna göre bu fiyat aralığı mutlak suretle değişkenlik gösterir. B u nedenle karar vermeden önce mutlaka çevrenizde ki bir estetik merkezi ile görüşmelisiniz.

Lazerle Dövme Silme Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Silme seansı sonrasında güneş ışınlarına maruz kalmaktan kaçınılmalı, işlem uygulanmış bölgeye el değmemek için özen gösterilmesi ve önerilen haricinde herhangi bir krem benzeri kozmetik ürün değdirilmemelidir.

Lazerle Dövme Silme Kaç Seans Sürer?

Dövmenin boyut ve içerdiği renklere göre değişkenlik göstermekle birlikte, tam mamasıyla çözüm almak yaklaşık 7-8 seans sonrasını bulabilmektedir.

Lazerle Dövme Sildirme Acıyor Mu?

Lazerle dövme silme işlemi sırasında kişiler herhangi bir kimyasala ya da kesici delici bir cihaza maruz kalmayıp yalnızca ışınlardan faydalandıkları için herhangi bir acı hissetmezler.

Lazer Dövme Sildirme İz Bırakır Mı?

Lazer ile dövme silme işlemi, dövmenin vücuttan tamamen silinmesi için en garanti yöntemdir.  Bu nedenle iz kalma ihtimali oldukça azdır. Başarı alınamayan durumların altında ise genellikle keloid gibi rahatsızlıklar yer almaktadır:

Lazerle Dövme Sildirme Kesin Çözüm Mü?

Eski zamanlarda dövme yaptırmak geri dönüşü olmayan bir karar gibi gözükmekteydi. Fakat günümüzde pek çok şeyin çaresi olduğu gibi dövmenin de bir çaresi bulunuyor. Özellikle de lazer ışınları ile yaptırılan çözümler, istenmeden dövmelerden kurtulmak için kesin bir çözüm olarak nitelendirilir.

Lazerle Dövme Sildirme Yan Etkileri Nelerdir?

Her işlem gibi lazerle dövme silme işlemini de nadiren de olsa yan etkileri gözlemlenir. Bu yan etkiler kalıcı olmamakla birlikte, dövmenin silineceği yerde kızarıklık, şişlik ve kabuklanma benzeri etkiler gözlenebilir.

Lazerle Dövme Sildirme Tamamen Geçer Mi?

Önerilen seans sayısına riayet edilmesi,  hemen ardından işlem sonrasında dikkat edilmesi gerekenlere uyulması sonucunda tamamen geçmesi mümkündür.

Lazerle Dövme Sildirme Nasıl Yapılır?

Yaptırılmış olan dövmenin şekline göre, boyut ve kalitesine göre belirlenen farklı dalgalarla lazerin dövme üzerinden geçmesi ile bu işlem yapılabilmektedir.

Lazerle Dövme Silme Ne Kadar Sürer?

Lazerle dövme silme işlemi seans seans olarak ayrılır ve bu seanslar yaklaşık olarak 10’u bulabilmektedir.

Lazerle Dövme Silme Yanık İzi Yapar Mı?

Eğer epilasyon işlemi için kullanılan lazer, dövme silme işlemi için kullanılır ise, amacının dışına çıktığından ve doğru ışın ayarlaması yapılamadığından dolayı kişilerde yanık lekesine neden olur.

Lazerle Dövme Silme hakkında yapılan yorumlar
Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu siz yapabilir ve yardım isteyebilir, tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.
Yorum Yap (Değerli yorumlarınızı bizden esirgemeyiniz.)
Kimseyle mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

Lazerle Dövme Silme