Bölgesel İncelme

bolgesel-incelme

Bölgesel incelme vücuttaki fazla yağların farklı aletler kullanılarak yakılması ve zayıflama sağlanmasına verilen addır. Vücutta biriken fazla yağlar kişiyi rahatsız eder. Ancak kilo vermek özellikle yağ yakmak kolay değildir. Bu sebeple ses dalgaları ya da başka teknolojiler ile bu rahatsız eden fazla yağlar yakılır. Böylece incelme ve zayıflama sağlanır. Bölgesel zayıflama için Ultrashape, smootshapes ve Eximia adı verilen cihazlar kullanılır. Genelde göbek, kollar, basenler ve bacaklara uygulanır.

Bölgesel İncelme Nedir?

Vücutta göbek, kollar ve basenler gibi yağlı bölgelerin zayıflatılması için farklı cihazlar kullanılarak yağ yakımı yapılır. Böylece o bölgeler inceltilir ve buna da bölgesel incelme denir.

Bölgesel İncelme Yöntemleri Nelerdir?

Bölgesel incelme yöntemleri; soğuk lipoliz, kavitasyon, ultrashape ve lipocel incelmedir.

Bölgesel İncelme Zararları Nelerdir?

Bölgesel incelmenin zararları olabilir. Özellikle kavitasyon yönteminde kullanılan cihaz vücuda çok yakından tutulursa kişide tiroid, yumurtalık ve testis kanserine neden olabilir. Bunun dışında eğer bu işlemden sonra diyet ve spor yapılarak zayıflama desteklenmezse bu işlem kalıcı olmaz.

Bölgesel İncelme Hareketleri Nelerdir?

Bölgesel zayıflama herhangi bir cihaz kullanmadan tamamen spor ve egzersizle de gerçekleşebilir. Bölgesel incelme hareketleri; merdiven çıkma, squat hareketi, şınav çekme, barfiks ve mekik hareketidir.

Bölgesel İncelme İşe Yarıyor Mu?

Bölgesel incelme spor ve diyetle desteklendiğinde işe yarar.

Bölgesel Zayıflama Cihazları İşe Yarıyor Mu?

Bölgesel incelme için kullanılan cihazla işe yarar. Ancak bunun dışında kişi diyet yapmalı ve spor yapmalıdır. Bu sayede kalıcı olarak zayıflama sağlanır.

Bölgesel Zayıflama Cihazları Zararları Nelerdir?

Bölgesel zayıflama için kullanılan cihazlar doğru kullanılmadığında kötü etkiler bırakabilir. Tiroid, yumurtalık ve testis kanserine neden olabilir.

Bölgesel Zayıflama Diyeti Nasıl Yapılır?

Bölgesel zayıflama için diyet çok önemli bir yer tutar. Bu diyette metabolizmayı güçlendiren besinler tüketilmelidir. Bunlar; yeşil çay, greyfurt ve yoğurt gibi besinlerdir.

Bölgesel İncelme Etkili Mi?

Bölgesel incelme spor ve doğru diyetle desteklendiğinde etki verir.

Bölgesel İncelme Hangi Bölgelere Yapılır?

Bölgesel incelme göbek, karın çevresi, bacaklar, basenler ve kollar için uygulanır.

 

Bölgesel İncelme hakkında yapılan yorumlar
Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu siz yapabilir ve yardım isteyebilir, tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.
Yorum Yap (Değerli yorumlarınızı bizden esirgemeyiniz.)
Kimseyle mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

Bölgesel İncelme