Altın İğne Radyofrekans

altin-igne-radyofrekans

Cildimiz, yıllarında getirmiş olduğu olumsuz etkilerden oldukça etkilen ve bakıma en çok ihtiyaç duyan organdır. Cildin yıpranıyor olmasında zaman oldukça etkili olsa da bunun dışında kontrolsüz güneş ışığına maruz kalmak, mevsim değişiklikleri, hava kirliliği de cildin yıpranmasında oldukça etkilidir. Özellikle 20 yaşından sonra cilde bakım yapılarak sıklıkla desteklemek de önemlidir. Hem kırışıklıklar hem de cilt lekelerini hem de kırışıklıkları artırabilir. Bu durumda ise yapılan doğal yöntemler işe yaramayabilir. Dolayısı ile cildinde ki kusurlardan rahatsızlık duyan kişilerin tıbbi yöntemlere başvurması olasıdır. Gelişen modern tıp ile birlikte, teknolojik cihazların çeşitliliği sayesinde cilt bakımı alanında pek çok yeni uygulama hayatımıza girmiştir. Bu noktada en çok fayda sağlanan gelişmeler ise lazer ışınları olmaktadır. Altın iğne uygulaması ise ‘fraksiyonel radyo frekans radyo dalgaları’ olarak da bilinmektedir. Uygulama yöntemi açsısından oldukça ait bir teknik olan altın iğne, kişilerin cerrahi bir işleme ihtiyaç duymadan genç bir görünüme sahip olmasına yardımcı olmaktadır.

Altın İğne Radyofrekans Fiyatı Nedir?

Genellikle estetik ve güzellik merkezlerinde kolaylıkla uygulanan bu işlemin fiyatı, işletmelerin fiyatlandırma politikalarına göre değişiklik göstermektedir. Şehrinize en yakın bölgede bulunan bir güzellik merkezi ile görüşerek, ihtiyacınız dahilinde fiyatlandırma uygulamasını öğrenebilirsiniz.

Altın İğne Radyofrekans Ne İşe Yarar?

Yaşlanmaya bağlı olarak gelişen cilt deformasyonları, güneşe maruz kalma sonucu oluşan istenmeyen cilt lekeleri ve yıpranmaları gidermeye yarayan, ameliyatsız ve ağrısız küçük bir estetik işlemidir.

Altın İğne Radyofrekans Yan Etkileri Nelerdir?

Oldukça konforlu bir güzellik uygulaması olan altın iğne radyofrekans kişilerde çok fazla yan etkiye sebep olmaz. Fakat nadiren de olsa uygulama yapılan bölgelerde küçük ekimozlar ve kızarıklıklar meydana gelebilir. Bu yan etkiler çok kısa sürelidir.

Altın İğne Radyofrekans Nedir?

Ameliyata gerek duyulmadan, herhangi bir ağrı ya da acı hissine neden olmayan, radyofrekans dalgaları ile birlikte ciltteki kırışıklıklar ve deformasyonları yok eden bir estetik işlemidir.

Altın İğne Radyofrekans Avantajları Nelerdir?

Estetik işlemler arasında en çok tercih edilenler arasında yer alan altın iğne, kalıcı sonuçlar elde etme, her türlü cilt tipinde kullanılma, ciltte pullanma benzeri geçici yan etkilere neden olmama dolayısı ile oldukça avantajlı bir işlemdir.

Altın İğne Radyofrekans Kimlere Uygulanmaz?

Oldukça yaygın bir kullanım alanı olan altın iğnenin ‘dolaşım bozuklukları şikayeti olanlarda, uygulama bölgesinde enfeksiyon olanlarda ve kalp pili taşıyan kişilerde’ kesinlikle kullanılmamalıdır.

Altın İğne Radyofrekans Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Altın iğne tedavisi sonrasında kişiler bir süre makyaj yapmaktan uzak durmalı, yüzüne temas ettirdiği havlunun hijyeninden emin olmalıdır.

Altın İğne Radyofrekans Zararları Nelerdir?

Çok fazla bir zararı bulunmamakla birlikte uygulama işlemi sonrasında kişilerde kızarıklıklar, ödem ve şişlikler, ekimozlar meydana gelebilmektedir.

Altın İğne Radyofrekans hakkında yapılan yorumlar
Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu siz yapabilir ve yardım isteyebilir, tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.
Yorum Yap (Değerli yorumlarınızı bizden esirgemeyiniz.)
Kimseyle mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

Altın İğne Radyofrekans